Projektant, konstruktor, technolog, programista. Urodzony w 1974r – od samego początku wykazywał zainteresowanie konstruktorskie. Studiował inżynierię materiałową, European Mechanical Engineering Studies i lotnictwo na Politechnice Rzeszowskiej.

     Swoją przygodę z meblarstwem rozpoczął już podczas studiów projektując i montując systemy kuchenne firmy IKEA na terenie Francji.

     W 1999 podjął pracę w firmie KFM Welle jako programista i serwisant maszyn CNC.

     Po ukończeniu studiów w 2001 roku pracował w Polskich Zakładach Lotniczych jako konstruktor oprzyrządowania lotniczego.

     Od 2002r na stałe związany z przemysłem meblowym a w szczególności z firmą Restol. Branżę poznał od podszewki piastując stanowiska począwszy od programisty maszyn CNC, technologa, konstruktora czy projektanta mebli twardych do kierownika działu Technologii i Organizacji  Produkcji.

     W 2010 roku ukończył studia podyplomowe o specjalności Lean Manufacturing, a zdobytą wiedzę wykorzystuje w zarządzaniu procesami produkcyjnymi i technologicznymi.

     Od 2016 roku współpracuje z Politechniką Rzeszowską w ramach projektu „ILA-LEAN” pogłębiając techniki sprawnego zarządzania procesami w organizacji.

     Od 2018 roku właściciel firmy ARTdeviser zajmującej się projektowaniem kolekcji meblowych w oparciu o Lean Manufacturing.